Zelená třída
 • BAMBI FUNPARK

  Od příštího týdne děti budou opět chodit do Bambi. Čeká nás 5x návštěva parku, každý pobyt stojí 40Kč. Budeme tedy vybírat 200Kč za dítě. Plaťte na třídě, nejdéle prosíme do úterý 10.1. V případě nepřítomnosti dítěte v Bambi, budeme peníze vracet. S sebou budou děti vždy mít batoh a v něm:  pití v netekoucí lahvi, malou mlsandu a náhradní tričko na převlečení. Termíny návštěv jsou: 13.1. (pátek), 23. 1. (pondělí), 1. 2. (středa), 8. 2. (středa), 21. 2. (úterý)

   

 • Karneval v MŠ

  22. 2. (středa) - nás dopoledne čeká dětský pohádkový karneval. Program: soutěže, přehlídka a rej masek, taneční hry, drobná odměna. Prosíme, aby děti přišly do třídy již v maskách.

 • NÁVŠTĚVA 8.ZŠ

  9. 2. (čtvrtek) -  v dopoledních hodinách se  uskuteční návštěva 8. ZŠ - zúčastní se pouze předškoláci, kteří se půjdou podívat do jednotlivých tříd a seznámí se tak se školním prostředím. 

 • PROJEKT DENTÁLNÍ HYGIENY

  14. 2. (úterý) -  uskuteční se 5. lekce Dětského úsměvu pro předškolní přihlášené děti. Prosíme o oblečení zelených triček.

 • BUBNOVÁNÍ - HUDEBNÍ PROGRAM

  16. 2. (čtvrtek) - čeká děti v MŠ hudební program - bubnování s lektorem. Skupiny budou rozděleny na mladší a starší a všechny děti si vyzkouší, jak se hraje na africké bubny a procvičí rytmus a melodii. Dejte dětem ráno v šatně zelená trička. Děkujeme :-)