Zelená třída
 • Vyřazení předškoláků

  30. 5. (pondělí) - v dopoledních hodinách se všechny děti zúčastní kouzelnického představení. Poté budou slavnostně vyřazeni předškoláci, kteří od září odchází do 1.třídy. Pokud mají doma již aktovky, ať si je přinesou do MŠ. Zároveň prosíme o slavnostní oblečení pro vyřazující školáky. Děkujeme

 • Den dětí v MŠ

  1. 6. ( středa) - s dětmi společně oslavíme MDD.  Na školní zahradě na ně bude čekat nafukovací skákací hrad, stanoviště s hrami, úkoly, soutěže a dobrota připravená školní kuchyní. Prosíme o zelená trička. 

 • Fotografování v MŠ

  8. 6. (středa) - v dopoledních hodinách se uskuteční fotografování. Fotit se bude společně celá třída a poté skupina předškoláků odcházejících do školy. Oblečte děti do slavnostního. Děkujeme

 • Výlet do Pěnčína - Kozí farma

  15. 6. (středa) - čeká nás výlet na Kozí farmu do Pěnčína, kde je pro děti připravena jízda vláčkem, tvořivá dílna a prohlídka farmy. Příchod do MŠ nejpozději v 7:45hod, vrátíme se cca ve 14:00hodin. Děti budou mít s sebou: větší batůžek a v něm - lahvičku s pitím, pláštěnku a menší mlsku, na sobě vhodné oblečení a obuv. Oběd a dopolední svačina - bude zajištěno školní jídelnou, odpolední svačina v MŠ.

 • Celodenní výlet do Dolánek u Turnova

  7. 6. (úterý) - se všemi dětmi pojedeme na celodenní výlet vlakem do Dolánek u TurnovaPříchod do MŠ nejdéle v 7:45hod a návrat na hlavní vlakové nádraží v 15.14hod. Děti si rodiče vyzvednou přímo na hlavním vlakovém nádraží, do školky se již vracet nebudeme.  Pro starší děti bude,  v Domě přírody Českého ráje, připraven program s názvem Na křídlech Modráska (prosíme, aby děti měly v batohu silnější či protiskluzové ponožky). S sebou budou mít všichni: větší batůžek a v něm -  netekoucí láhev s pitím, pláštěnku a menší mls, na sobě vhodnou sportovní obuv, a vhodné oblečení Dále dejte dětem zelená trička. Děkujeme :) Oběd a svačiny budou opět zajištěny školní jídelnou.

 • Přespání v MŠ pro předškoláky

  17. 6. (pátek ) - pro předškoláky je připraveno v Zelence spaní z pátku na sobotu. Čas příchodu do MŠ bude ještě upřesněn. Předškoláci budou mít s sebou na přespání spacák, baterku, čisté spodní prádlo a oblečení na další den (tričko, tepláky, legíny či kraťasy). Rodiče poprosíme o zajištění menšího občerstvení (pro děti na večeři a snídani). Na podrbnostech se domuvíme. Děkujeme předem :-)