Zelená třída
 • PLAVECKÝ VÝCVIK JIČÍN

  7., 14., 21.10. (vždy v pátek ) a 31.10. (pondělí náhrada) - začínají přihlášení předškoláci plavat v Jičíně. Prosíme rodiče, aby děti byly nejdéle v 6.45 hod v šatně, autobus odjíždí v 6.55 hod a na nikoho nečeká. S sebou: větší batoh a v něm:  velká igelitová taška a v ní plavky, koupací čepice s nadepsaným křestním jménem a osuška, dále v batohu pití v netekoucí lahvi, menší dobrota, papírové kapesníčky. Děkujeme za spolupráci :-) 

 • PROJEKT DENTÁLNÍ HYGIENY

  11. 10. (úterý) -  uskuteční se 2. lekce Dětského úsměvu pro předškolní přihlášené děti. Prosíme o oblečení zelených triček.

 • ZRUŠENO Projektový den - Tajemství stromů

  ZRUŠENO 6. 10. (čtvrtek) - v Zelence nás v dopoledních hodinách čeká projekt s názvem Tajemství stromů. Je určený pro všechny děti, dejte jim na sebe zelená trička. Děkujeme :-) 

 • Děti v pohybu - pro přihlášené starší děti

  7. 10. (čtvrtek dopoledne) - Děti v pohybu - 2. lekce pohybových aktivit s trenéry. Děti potřebují sportovní oblečení a obuv, aktivity probíhají venku, pokud je příznivé počasí. 

 • VLÁČKODRÁHA

  12. 10. (středa) - lektor všechny děti seznámí s modelovým kolejištěm, jak se staví, co obsahuje, jak s ním manipulovat, jak správně zacházet a hrát si s vláčky.